Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... legi referitoare la montarea camerelor video
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

legi referitoare la montarea camerelor video

Esta necesara obtinerea autorizatiei de la Politie pentru a putea monta camere video a o asociatie de proprietati
aveți dealii aici:[ link extern ] /
Avand in vedere caracterul special al datelor stocate de sistemele de supraveghere,este obligatoriu ca instalarea acestora sa se realizezecu respectarea dispozitiilor in vigoare si numai prin operatori economici acreditati si autorizati